Jak zrobić domowy mikser do kawy

Poradnik dodany przez: longmmuns
3118 0

Cześć,

często zdarza się tak, że mimo naszej ogromnej ochoty na pyszną kawkę, nie mamy akurat pod ręką ekspresu kolbowego, profesjonalnych akcesoriów baristy oraz palonych kilka dni temu, świeżo zmielonych ziaren arabiki i kilku chwil wolnego czasu, aby przygotować espresso, latte czy „maczjato” według ulubionej receptury. W takich sytuacjach musimy niestety zadowolić się tym, co jest pod ręką. A złośliwy los sprawia, że do dyspozycji macie jedynie kawę rozpuszczalną, bądź - co gorsza - granulowaną. I tutaj przechodzimy do bohatera naszego odcinka - tak, tak! Tytuł część z Was mógł pewnie zmylić. Myśleliście, że chodzi o młynek, który swoimi żarnami zamieni świeżutkie ziarna kawy w proszek, który będziecie mogli użyć do przygotowania napoju w ekspresie, kawiarce czy aeropresie? Nic bardziej mylnego! Dziś zajmiemy się właśnie mikserem do kawy, który będzie przydatny w sytuacjach, w których nie mamy dostępu do ziaren, a ciśnie nas aby wypić coś, co choćby z nazwy przypomina kawę.

Jeśli zastanawiasz się, co zrobić z silniczka elektrycznego spośród rzeczy do zrobienia w domu, to nasza dzisiejsza propozycja - domowy mikser elektryczny do napojów może stanowić całkiem ciekawe rozwiązanie. Taki mikser do kawy, herbaty, smoothie, czy czego tam chcecie z pewnością może przydać się w wielu mieszkaniach, a jak pewnie widzieliście na filmie, jego wykonanie nie jest szczególnie skomplikowane. Spróbujcie sami!

Do poradnika Jak zrobić domowy mikser do kawy przypisano następujące tagi:

technika rzeczy do zrobienia w domu co zrobić z silniczka elektrycznego mikser do kawy domowy mikser mikser elektryczny do napojów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić domowy mikser do kawy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...