Jak zrobić dowcip z krzesłem obrotowym

Znalazł: Nem3zis
Źródło filmu: YouTube
19393 0

Pomysł na dowcip który można wykonać w biurze to extra sposób na rozluźnienie czasem zastygłej i nudnej biurowej atmosfery. Psikusy takie to proste patenty, które każdy może zrobić. Są szybkie i skuteczne. Poza tym to nie tylko rzeczy które można zrobić jako żarty na prima aprilis. Najlepiej właśnie ten pomysł się sprawdzi w zwykły dzień kiedy nikt niczego nie podejrzewa. Pomysły na 1 kwietnia jeśli ktoś nie zapomni o tym dniu mogą mieć mniejsza moc albo mogą zostać odkryte, ponieważ ludzie są bardziej wyczuleni na takie rzeczy w ten dzień. 

Dlatego wybierz ofiarę i jej krzesło biurowe, zakradnij się niczym ninja i szybko zamontuj pułapkowo psikusowy zestaw. Oczywiście ten żart można też zrobić w domu, ponieważ bardzo wiele osób ma takie krzesła obrotowe. 

Zobacz jak to działa i sprawdź ten króciutki, nawet nie jedno minutowy poradnik. Pomysł na dowcip jest naprawdę fajny, działa i łatwo go wykonasz. A na pewno każdy kto usiądzie na takim krześle ze strachu od razu podskoczy. A to warto zobaczyć

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dowcip z krzesłem obrotowym skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...