Jak dekorować wnętrza domów

Jak dekorować wnętrza domów

Marzysz o pięknym i oryginalnym wnętrzu? Większość poradzi ci, abyś zatrudnił dekoratora. Nie warto jednak iść aż tak na łatwiznę, gdyż możesz sam zaprojektować swój wystrój zgodnie ze swoim gustem oraz potrzebami. Daj się ponieść fantazji, a już po niedługim czasie stworzysz w swojej wyobraźni wymarzone wnętrze. A musisz pamiętać, że marzenia się spełniają;)

Krok 1

Jeżeli masz wrażenie, że pomieszczenia w twoim domu są zbyt niskie, a sufit dotyka wręcz twojej głowy- pomaluj go na jaśniejszy kolor niż ściany.

Krok 2

Jeżeli przemalowywanie ścian jest dla ciebie zbyt problematyczne, możesz zakupić tapety lub naklejki na ścianę, które na pewno ożywią twoje wnętrze. Ze względu na różnorodność wzorów i faktur, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Krok 3

Nudne, jednolite ściany ożywisz poprzez namalowanie ram dookoła drzwi i okien. Powinny być one o kilka tonów ciemniejsze niż kolor ściany.

Krok 4

Zastosuj sztuczkę, którą nazywa się sztucznym krzesłem. Między dwoma fotelami połóż krzesło. Oczywiście może się ono różnić stylem, ponieważ wtedy będzie jeszcze ciekawiej. 

Krok 5

Inspiracji szukaj w książkach, katalogach, internecie i na targach staroci. A nóż znajdziesz na pchlim targu taką perełkę, że stanie się ona twoim ulubionym meblem!

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dekorować wnętrza domów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!