Jak zrobić drewnianą skrzynkę na narzędzia

Poradnik dodany przez: Konto usunięte
37899 0

Drewniane palety coraz częściej są wykorzystywane jako materiał i inspiracja w różnych dziedzinach. Najczęściej tworzone z nich są meble takie jak łózka, stoły i półki. Europalety są tanie a nawet można je dostać za darmo kiedy są w jakiś sposób uszkodzone. Projekty z drewna nie mogą się obejść bez chociażby kilku pomysłów związanych z wykorzystaniem drewnianych palet.

W tym pomyśle, drewniana paleta zostanie zamieniona na drewnianą skrzynkę na narzędzia. Cały proces pracy w warsztacie zobaczycie w tym filmiku. Niestety nie jest wszystko pokazane i wytłumaczone od A do Z ale wiecie, to poradnik, inspiracja dla mocno zaprawionych w bojach majsterkowiczów. Kiedy sam pracujesz z drewnem to na podstawie tego filmu zrobienie czegoś takiego jak skrzynka na narzędzia z Europalety nie będzie dla Ciebie problemem. 

Skrzynka narzędziowa z tego filmu to taka oldschoolowa drewniana skrzynka, taki klasyk który jest i praktyczny i który dobrze wygląda. Gdzie trzymać narzędzia? Na pewno fajnie w czymś takim

Składniki:

  • Drewniana paleta
  • Narzędzia i urządzenia do obróbki drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić drewnianą skrzynkę na narzędzia skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...