Jak zrobić dwie bardzo fajne rzeczy z baterii

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Technika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 19.01.2017 / 17:00
  • Odsłony: 4 705
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

longmmuns

Do poradnika jak zrobić dwie bardzo fajne rzeczy z baterii przypisano następujące tagi:

Cześć! Nie wiecie co robić w domu podczas długich, zimowych wieczorów? Chcecie się nauczyć prostego majsterkowania?

Jeśli tak to bardzo dobrze trafiliście. Znakiem naszych czasów jest to, że w naszych domach znajduje się sporo rzeczy zasilanych z baterii, w tym także z baterii 9V. Pewnie więc macie w domu jakieś stare baterie tego typu, których już nie używacie. Jeśli tak,to o ile nie są jeszcze całkowicie rozładowane znajdziemy dla nich zastosowanie! W dzisiejszej naszej wideoprodukcji pokazujemy,jak zrobić gadżety diy takie jak na przykład latarka z baterii.

Jak rozwijać swoje proste majsterkowanie? Poszukaj, w swojej miejscowości czy w okolicy grup , gdzie znajdziesz ludzi o podobnych pasjach. Będziesz się mógł podzielić z nimi swoim doświadczeniem, a i od nich możesz wiele się dowiedzieć. Pamiętaj jednak, że twoja wizja jest twoja i że inni mogą coś podpowiedzieć, ale nie mogą decydować za ciebie. Sam jesteś odpowiedzialny za majsterkowanie. Dobrze jest poznać opinię innych, i podzielić się pomysłami, ale to co najważniejsze to rozwijanie swojej pasji i inspirowanie innych ludzi swoimi pracami. Dajesz im wtedy to, co masz w sobie najlepszego. Dajesz im cząstkę siebie samego. Wtedy twoje prace mają ogromną wartość. Majsterkowanie jest sztuką, jeśli komuś spodobają się Twoje prace to gratulacje, ale uważaj, żeby zabawa nie stała się masową produkcją gadżetów diy.

Wyślijcie ten film swoim znajomym i pokażcie im, że nie ma co niszczyć środowiska wyrzucając sprawną baterię 9V, lepiej ją jeszcze wykorzystać. Dzięki za oglądanie i do zobaczenia w kolejnych filmach, które znajdziecie na moim kanale!

Kategoria: Majsterkowanie > Technika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dwie bardzo fajne rzeczy z baterii skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków