Jak zrobić fajny gadżet - pendrive z drewna

Poradnik dodany przez: Zgrzewka
7882 0

To urządzenie na usb, z którego korzysta każdy. Pendrive jest czymś więcej niż tylko przydatnym akcesorium do przenoszenia danych. To także okazja do “ubrania” swojego komputera w coś, co będzie atrakcyjne. Są dostępne pamięci flash z obudowami w kształcie zwierzątek, figurek, ozdobionymi napisami, z diodami, odpornym na wstrząsy, zarysowania i wodę. A gdyby tak zrobić własny, niepowtarzalny pendrive?

Materiałem, który świetnie się do tego nada jest drewno. Nadaj mu odpowiedni kształt i zastąp nim oryginalną obudowę urządzenia. Wystarczy podstawowe wyposażenie warsztatu, aby przygotować taką metamorfozę. Ba wideo zobaczysz krok po kroku, jak w prosty sposób zrobić swoją pamięć flash. Rysunki słoi drewna spowoduje, że każdy egzemplarz będzie niepowtarzalny. Nawet jeśli użyjesz tego smarów gatunku, nie powstaną dwa identyczne.

Spersonalizowana za pomocą obudowy elektronika jest bardzo popularna. Nie ma się czemu dziwić, bo takie urządzenia każdy z nas nosi stałe przy sobie. Wolimy, żeby się wyróżniały, nie tylko żeby łatwiej odróżnić, który z kilku pendrive’ów jest nasz i na którym co trzymamy. Personalizacja to także sposób na oswojenie technologii, która i tak jest nieodłączną częścią naszej codzienności. Drewniane wykończenie będzie przyjemne w dotyku, ciepłe, efektowne i oryginalne. Ten materiał doskonale się nadaje na obudowę do pamięci USB, bo jest izolatorem. Przy dobrze zrobionej obudowie nie ma możliwości zwarcia, które mogłoby uszkodzić pamięć lin komputer, do którego jest podłączona.

Jeśli przypadnie ci do gustu drewniana obudowa, możesz przybrać wszystkie swoje akcesoria w różne odmiany drewna o różnym zabarwieniu albo spróbować nadawać różne kształty z zewnątrz.

Wesprzyj kanał: https://tipanddonation.com/karolmaster127

Do poradnika Jak zrobić fajny gadżet - pendrive z drewna przypisano następujące tagi:

usb flash drewno elektronika pamięć pendrive

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić fajny gadżet - pendrive z drewna skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...