Jak zrobić figurkę łabędzia z ... rajstop

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
5352 0

Joanna Wajdenfeld - Pomysły plastyczne dla każdego diy prezentuje, w jaki sposób wykonać figurkę łabędzia z rajstop. To praktyczny przykład zastosowania modelarstwa w życiu codziennym. Jeśli więc zastanawiasz się jakie jeszcze dekoracje do domu możesz wykonać albo szukasz pomysłu na niebanalne prace plastyczne śmiało możesz wykorzystać ten filmik, do stworzenia czegoś samodzielnie.
Figurki łabędzi będą stanowiły świetną ozdobę półki, regału, stołu czy komody w każdym pomieszczeniu będąc piękną ozdobą do domu. Idealnie sprawdzą się jako ozdoby na stoły podczas przyjęć okolicznościowych: chrzcin, komunii a nawet wesel. Z pewnością zachwycą wszystkich gości.
Do ich wykonania potrzebować będziemy stalowego drutu ogrodniczego o grubości 0, 8mm oraz 1, 1mm, narzędzi do cięcia oraz gnięcia drutu, cienkiego, białego jajka styropianowego, rajstop lub skarpetek elastycznych, kawałka czerwonej tkaniny oraz podstawy, na której będziemy odmierzać kółka - składowe ogona łabędzia. Przydadzą się kartonowe obręcze o wymiarach średnicy: 2cm, 3cm, 5cm i 11, 5cm lub proporcjonalnych do posiadanego jajka i względem siebie. Na filmie są zaprezentowane szczegółowo poszczególne etapy tworzenia figurki, tak, by każdy mógł się z nimi zapoznać oraz odtworzyć poszczególne kroki we własnym domu.
Zdecydowanie warto spróbować - do stworzenia tej pracy plastycznej nie potrzeba wielkich umiejętności manualnych, ani dużych zasobów finansowych na potrzebne materiały, a efekt jest piorunujący. Łabędź symbolizuje doskonałość i piękno, czystość i szlachetność - dobrze jest go mieć w swoim pokoju jako talizman.

http://pomyslyplastyczne.blogspot.com

Do poradnika Jak zrobić figurkę łabędzia z ... rajstop przypisano następujące tagi:

figurki modelarstwo rajstopy dekoracje do domu ozdoby do domu prace plastyczne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić figurkę łabędzia z ... rajstop skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...