Jak kupić coś fajnego - 5 gadżetów które chcesz mieć

Poradnik dodany przez: 99problems
5394 0

Co warto kupić na aliexpress – tym razem pięć gadżetów i pomysłów na prezent, które można znaleźć w niewygórowanych cenach na tym popularnym chińskim serwisie zakupowym. Łączna wartość prezentowanych w powyższym filmie fajnych rzeczy i gadżetów nie przekracza 80 złotych, a jest dobrym pomysłem na to co kupić, jeśli szukamy praktycznych, funkcjonalnych i jednocześnie niedrogich prezentów z różnych okazji.
Pierwszy z prezentowanych gadżetów przypomina wyglądem metalowe miski dla zwierząt i jest to rzeczywiście miska z zamontowanym magnesem, będąca idealnym pomysłem na prezent, dla każdego zapalonego majsterkowicza. W trakcie pracy w domowym warsztacie na pewno niejeden z nich gubił metalowe śrubki czy gwoździe – ten fajny gadżet pozwala utrzymać je w jednym miejscu, bez konieczności wiecznego ich szukania w najmniej korzystnym momencie.
Kolejnym prezentowanym gadżetem jest elastyczna klawiatura pozwalająca na pisanie na telefonie, wodoodporna, choć pisanie na niej sms-ów jest jednak mocno kłopotliwe.
Innym przydatnym gadżetem prezentowanym w tym zestawieniu jest worek próżniowy umożliwiający zmniejszenie objętości bagażu, co może być pomysłem na prezent dla zapalonych podróżników.
Pokazujemy także kamerę na USB, która posłużyć może jako narzędzie do monitoringu domu czy pokoju oraz gogle Virtual Reality za niecałe 15 złotych. Mają one dość spore soczewki w porównaniu ze sprzętem dużo droższym. Pozwalają one na oglądanie na telefonie komórkowym filmów w opcji 360 stopni. Jak na tę cenę, są one zadowalającym sprzętem pozwalającym na oglądanie wirtualnej rzeczywistości.

Składniki:

  • Miseczka magnetyczna: https://goo.gl/xso18V
  • Klawiatura: https://goo.gl/jAipmy
  • Worek: https://goo.gl/K1QZwr
  • Kamera link1: https://goo.gl/C6dN7r
  • Kamera link2: https://goo.gl/kUTMcR
  • Google vr: https://goo.gl/1P6btr

Do poradnika Jak kupić coś fajnego - 5 gadżetów które chcesz mieć przypisano następujące tagi:

gadżety pomysł na prezent co kupić fajne gadżety fajne rzeczy co warto kupić na aliexpress

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak kupić coś fajnego - 5 gadżetów które chcesz mieć skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...