Jak zrobić hamak i fotel brazylijski

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Technika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 01.07.2014 / 12:00
  • Odsłony: 63 318
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

gordelik478

Do poradnika jak zrobić hamak i fotel brazylijski przypisano następujące tagi:

Jeżeli lubicie wakacje i sezon urlopowy to na pewno polubicie rzeczy które zobaczycie w tym filmie. Wakacje dopiero się rozpoczęły, więc aby w ogrodzie, na działce, nad jeziorem a nawet w domu można było poczuć się jak na zagranicznych wakacjach to propozycją jest zrobienie sobie dwóch fajnych rzeczy. Będzie to hamak i fotel brazylijski

Zobacz jak zrobić hamak w prosty sposób i jak wygląda sposób na fotel brazylijski. potem weź swojego ulubionego drinka lub zimny napój i po prostu poddaj się wygodzie jakie oferują te dwie rzeczy. Wiszący fotel wraz z hamakiem na pewno rozleniwiają, ale przecież w wakacje trzeba odpocząć. Już dziś zacznij przygotowywać się do super wakacji i zafunduj sobie wygody jakie oferujemy w tym poradniku. 

Niech fotel brazylijski i sposób na to jak zrobić hamak będą dla was fajnym i nie trudnym wyzwaniem. Poradnik wam pomoże więc zabierajcie się do dzieła. Na pewno będziecie zadowoleni z efektu końcowego. No i taki hamak i wiszący fotel można wziąć ze sobą na wakacje.

Kategoria: Majsterkowanie > Technika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić hamak i fotel brazylijski skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków