Jak spędzić czas poza domem - wiosenny biwak

Poradnik dodany przez: Ton1k
7462 4

Nadszedł czas aby przywitać wiosnę. Zapraszam na kolejny biwak pod namiotem. Rozkładam tarpa, rozwieszam hamak, wsłuchuję się w deszcz oraz przygotowuje bushcraftowe pomoce kuchenne.

Coraz cieplejsza pogoda sprzyja spędzaniu czasu na łonie natury, ale może czas na coś bardziej ekstremalnego niż trawnik przed domem czy spacer do lasu? Ja proponuję zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy i ruszyć na biwak pod namiot. Jest to przyjemny i aktywny sposób na spędzenie weekendu kiedy nie wiemy co robić na dworze samemu. Nie jest to hardcorowa szkoła przetrwania w stylu Bear Grylls'a, a więc każdy zapalony biwakowicz może sobie na taki wypad pozwolić.

Co zabrać na taki biwak? Tarpa, hamak oczywiście jedzenie - to najbardziej podstawowe rzeczy jakie należy ze sobą zabrać. Przydaje się również hubka i krzesiwo, scyzoryk czy podstawowe narzędzia, linki i parę gwoździ no bo przecież na czymś hamak trzeba powiesić.

Robiąc zakupy w sklepie bushcraftowy.pl/sklep sprawisz, że ten kanał istnieje. Dziękuję :) Facebook - https://www.facebook.com/Bushcraftowypl-443252345761816/ Hamak - http://bushcraftowy.pl/sklep/home/8-dd-hammocks-hamak-frontline-moskitiera.html Tarp - http://bushcraftowy.pl/sklep/home/101-dd-tarp-3x3-multicam-mc-plachta-biwakowa.html Piła - http://bushcraftowy.pl/sklep/pily/260-pila-silky-pocketboy-170-10.html Nóż - http://bushcraftowy.pl/sklep/home/130-noz-mora-robust-highq-noz-survialowy-survival-bushcraft.html Kubek - http://bushcraftowy.pl/sklep/home/217-kubek-ze-stali-nierdzewnej-600ml-z-pokrywka.html Krzesiwo - http://bushcraftowy.pl/sklep/home/66-krzesiwo-light-my-fire-firesteel-army-20.html Nerka - http://bushcraftowy.pl/sklep/nerki-i-kieszenie/239-nerka-helikon-bandicoot.html Manierka - http://bushcraftowy.pl/sklep/home/193-butelka-nalgene-oasis-1l-czerwona-manierka.html

Do poradnika Jak spędzić czas poza domem - wiosenny biwak przypisano następujące tagi:

survival bushcraft szkoła przetrwania biwak co zabrać biwak pod namiotem co robić na dworze samemu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak spędzić czas poza domem - wiosenny biwak skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...