Jak zrobić hamak na stopy z munduru

Poradnik dodany przez: Dzichader
11607 0

Siemanko, witajcie w Waszej ulubionej serii! W dzisiejszej wideoprodukcji pragniemy zaprezentować Wam, jak wykonać ciekawy gadżet do biura ze starego munduru, który będzie pełnił funkcję hamaka na stopy. Jeśli jesteście zainteresowani takim ciekawym bajerem, to zapraszamy Was do oglądania naszego poradnika, który znajdziesz w poniższym wideo!

Po obejrzeniu naszego wideoporadnika będziesz już wiedział, jak zrobić hamak pod biurko, który zapewni Ci niesamowity relaks stóp podczas wielu godzin spędzonych w biurze, czy czytania ulubionej książki. Spróbuj sam. Takie ulepszenie biurka nie wymaga dużego nakładu pracy, ani środków finansowych, a z pewnością przyniesie Ci sporą ulgę, gdy będziesz mógł oprzeć na nim nogi. To ułatwienie przyda się także pod biurko dla gracza, który spędza wiele godzin na graniu w ulubione tytuły.

Mam nadzieję, że po obejrzeniu mojego filmu wiesz już, jak zrobić hamak pod biurko, który zapewni odetchnienie Twoich zmęczonych wielogodzinnym siedzeniem stóp. Jeśli masz jakikolwiek problem z wykonaniem takiego gadżetu do biura, to wal do nas śmiało, postaramy się pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy i wątpliwości. Jak widzisz popularny mundurowy kamuflaż Flectarn ma miliony zastosowań i można zrobić z niego bardzo wiele różnych rzeczy. Między innymi ulepszenie biurka, które mogłeś zobaczyć i samodzielnie wykonać dzięki naszemu dzisiejszemu filmikowi. Masz jakiś pomysł co jeszcze ciekawego mógłbym zrobić z tego munduru? Pisz w komentarzu na youtube. Zostaw mi też lajka jeżeli Ci się spodobało. I przede wszystkim wbijaj na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=31QWNPz9o_c

Składniki:

  • Stary mundur
  • 2 deski
  • 2 sprężyny
  • sznur
  • linka
  • kształtowniki

Do poradnika Jak zrobić hamak na stopy z munduru przypisano następujące tagi:

gadżety jak zrobić hamak gadżety do biura hamak pod biurko ulepszenie biurka biurko dla gracza

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić hamak na stopy z munduru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...