Jak zrobić szklaną lampkę z dowolnym motywem

Poradnik dodany przez: Palaczek
22663 5

Cześć wszystkim i witam w nowej produkcji która mnie zafascynowała. Co prawda majsterkowiczem ani perfekcyjnym malarzem nie jestem ale ten film mnie zainspirował. Nie jest to co prawda klasyczny poradnik w którym zobaczycie krok po kroku jak zrobić lampkę z wzorem czy też szklaną lampkę na biurko. Autor nie wykonuje malowania na szkle ale na plastiku. Jednak to chyba mało ważne, bo chodzi o to aby to było coś przeźroczystego. Taką gablotkę raczej niezbyt trudno jest zrobić albo nawet dostać gdzieś a efekt niesamowity. Lampa na biurko czy tez lampka nocna, jeżeli tylko uda nam się namalować coś ładnego będzie świetnym i praktycznym gadżetem, który z pewnością będzie także dobrym pomysłem na prezent. 

Taka lampka czy też lampion to sposób na stworzenie czegoś własnego i oryginalnego. Każdy kto potrafi trochę rysować powinien spróbować zrobić sobie coś takiego dla siebie albo dla kogoś.

A autorem jest Mateusz Poksiński. A to jego profil na fejsbuku: https://www.facebook.com/MateuszPoksinski 

Składniki:

  • Gablotka z przeźroczystego plastiku
  • Markery Sharpie

Do poradnika Jak zrobić szklaną lampkę z dowolnym motywem przypisano następujące tagi:

gadżety pomysł na prezent lampka na biurko dekoracje do domu malowanie na szkle lampa na biurko lampka z wzorem lampy z wzorek wyjątkowa lampa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić szklaną lampkę z dowolnym motywem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...