Jak zrobić industrialny regał na książki

Poradnik dodany przez: WrednaRzepa
6489 0

Technika była Twoim ulubionym przedmiotem w szkole? Majsterkowanie to Twoja pasja? Świetnie trafiłeś! Na zamieszczonym wyżej materiale filmowym, fachowcy-majsterkowicze prezentują, jak samodzielnie zrobić industrialny regał na książki. Zatem jeśli jesteś posiadaczem kilku woluminów, wolnej przestrzeni w mieszkaniu oraz posiadasz dostęp do warsztatu z kilkoma podstawowymi urządzeniami stolarskimi, o obejrzeniu tego filmu możesz wykonać taki regał samodzielnie!
Design tego regału sprawia, że będzie pasował do wielu wnętrz oraz znajdzie zastosowanie w wielu przestrzeniach. Możemy go postawić nie tylko w lofcie czy salonie, ale także w przedpokoju lub sypialni. Dzięki przemyślanej konstrukcji jest niezwykle pojemny: liczne półki pomieszczą wiele książek. Nierówny kształt sprawia, że regał przytłacza wnętrza, w którym się znajduje.
Pamiętaj, by przed rozpoczęciem prac dokładnie obejrzeć zamieszczony materiał oraz zadbać o wprowadzenie wszystkich zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania poszczególnych czynności. To bardzo ważne, by w niektórych momentach stosować okulary i rękawice ochronne, by nie zrobić sobie krzywdy. Uważnie podejmujmy kolejne kroki, precyzyjnie zaznaczając wymiary poszczególnych komponentów. Nasza dokładność będzie miała bezpośrednie przełożenie na ogólny wygląd stworzonego mebla. Można rzec, że każdy milimetr ma znaczenie! Nie popadajmy przy tym w przesadę: większość z początkujących majsterkowiczów, samodzielnie lub z drobną pomocą jest w stanie stworzyć regał taki jak ten przedstawiony na filmiku. Nie zastanawiaj się, tylko przekonaj się sam. Trzymamy kciuki! 

Do poradnika Jak zrobić industrialny regał na książki przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie regał design regał na książki industrialny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić industrialny regał na książki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...