Jak zrobić jajko z rzeżuchy

Poradnik dodany przez: zoleska33
24987 0

Pomysł na Wielkanoc i nie tylko, bo przecież rzeżuchę można mieć przez cały rok. A jeżeli chodzi o sadzenie rzeżuchy to zapewne wiecie jak to wygląda i jak to działa. Jeżeli nie, to tutaj też to będzie wyjaśnione i pokazane. W przypadku rzeżuchy najczęściej sadzimy ją na płasko i tyle. Ale można ulepszyć ten sposób, dodać do niego nieco świątecznego klimatu albo po prostu potraktować to jako gadżet z rośliny.

Jajko z rzeżuchy to tak naprawdę inny sposób uformowania podłoża na którym rośnie nasza roślina. Czy jest to trudne? Nie. Czy trzeba coś dodatkowego przygotować oprócz podstawowych rzeczy? Nie. Czy wygląda oryginalnie? Tak! Sami zresztą zobaczycie w filmie efekt jaki daje ten pomysł. 

No i także jest to bardzo wyjątkowy pomysł na jajko wielkanocne. Pisanki pisankami ale na pewno jeszcze u was nie było takiego jajka wielkanocnego. Bardzo ładnie się będzie prezentować na stole i na pewno zadziwi gości. Postaw na pomysłowość i inne wykonanie znanych rzeczy a szybko wszystkich zaskoczysz.

Do poradnika Jak zrobić jajko z rzeżuchy przypisano następujące tagi:

gadżety rzeżucha jajka wielkanocne pomysły na wielkanoc wielkanocne pomysły sadzenie rzeżuchy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić jajko z rzeżuchy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...