Jak zrobić jaskinię prawdziwego kibica

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4087 0

My w social media: http://5sposobowna.tv/social

Nasza grupa na fejsie: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Mundial 2018 coraz bliżej, nic więc dziwnego, że football opanowuje umysły wszystkich fanów piłki nożnej. W cyklu „Drużyna na 5”, w którym prezentujemy, w jaki sposób kibicujemynaszej narodowej drużynie biorącej udział w mistrzostwach świata z Robertem Lewandowskim na czele, tym razem wyzwanie dla Sztaby, który buduje prawdziwą jaskinię kibica na mistrzostwa świata piłka nożna. To spore wyzwanie, z którym jednak powinni poradzić sobie wszyscy, którym budowa i remonty są niestraszne, a chcą spędzić mundial w swoistej kapsule kibica, umożliwiającej skupienie się wyłącznie na piłce nożnej.

Jaskinia kibica to idealny gadżet dla faceta pasjonującego się piłką nożną. Pozwala bowiem na odseparowanie się od świata zewnętrznego, łagodzi napięte stosunki domowe w trakcie mundialu, kiedy rodzina ma pretensje o ciągle włączony telewizor, wreszcie – pozwala spędzić czas w gronie znajomych, podobnych pasjonatów piłki nożnej.

Prezentowana w powyższym filmie kapsuła – jaskinia dla kibica – wykonana została w całości ze styropianu o grubości pięciu centymetrów wyciętych w dziesięć pięciokątów i trzynaście sześciokątów. Wszystkie boki zostały docięte pod kątem 60 stopni. Wszystkie elementy zostały następnie sklejone klejem poliuretanowym. Gdy wszystkie sześciokąty sklejone są już ze sobą, z czterech pięciokątów wycinamy po dwie ścianki. Wszystkie pięciokąty, łącznie z tymi, które mają odcięte boki zostaną pomalowane na czarno. Następnie przyklejamy je do konstrukcji, zaczynając od tych pięciokątów z wyciętymi ściankami. Na sam koniec wycinamy wejście do kapsuły, w które stawiamy telewizor i zawieszamy różne kibicowskie gadżety dla faceta.

Do poradnika Jak zrobić jaskinię prawdziwego kibica przypisano następujące tagi:

football mundial budowa i remonty piłka nożna gadżety dla faceta kibicujemy mistrzostwa świata piłka nożna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić jaskinię prawdziwego kibica skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...