Jak zrobić kartonowy stojak na telefon

Poradnik dodany przez: LuuFreePo
5316 0

Na powyższym filmiku pokazano pięć propozycji na to, jak przygotować tekturowy stojak na telefon. Jest on szczególnie przydatny, kiedy pracujemy na naszym smartfonie na płaskiej powierzchni, np. biurka. Wtedy będzie to idealne rozwiązanie z gatunku tanie gadżety do biura i pokoju. Wystarczy nam kawałek tekstury, odpowiedni wzór oraz nożyczki. Przy niektórych DIY również pistolet do klejenia na gorąco i pisak do zaznaczania otworów i nożyk do precyzyjnego ich wycinania. Możemy dzięki temu stworzyć nawet poręczny uchwyt na telefon do samochodu.
Podążając za wskazówkami zawartymi na tym tutorialu, możemy mieć pewność, że będziemy w stanie samodzielnie stworzyć użyteczny i prosty gadżet. Sprytny uchwyt na telefon to funkcjonalny trik, dzięki któremu łatwiej nam będzie nie tylko przechowywać i ładować, ale też używać naszego smartfona.
Wystarczy, że skorzystamy z porad zawartych na filmiku, a takie tanie gadżety z całą pewności przydadzą się każdemu, chociażby jako drobny upominek w pracy czy na studiach. Warto też wypróbować je zamiast droższych zamienników – za niewielką cenę, gadżety do telefonu mogą być w zasięgu naszej ręki. Potrzeba jedynie chwili i dobrego tutorialu, który podpowie, jak wykonać taki stojak na telefon.
Jest to szczególnie cenna pomoc, jeżeli zależy nam na szybki przygotowaniu czegoś, co będzie w stanie utrzymać nasz smartfon, kiedy my akurat jesteśmy zajęci czymś innym, np. do włączenia teledysku, kiedy sprzątamy, czy uspokajającej melodii zwiększającej koncentrację w czasie nauki. Właśnie do tego taki uchwyt na telefon będzie bardzo pomocny. Jeżeli lubimy gadżety do telefonu, ten filmik jest właśnie dla nas. 

Do poradnika Jak zrobić kartonowy stojak na telefon przypisano następujące tagi:

stojak na telefon uchwyt na telefon uchwyt na telefon do samochodu gadżety do telefonu tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kartonowy stojak na telefon skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...