Jak zrobić kino kartonowe w domu - super prosty sposób

Poradnik dodany przez: Poklina
9025 2

Oglądanie filmów na tablecie wcale nie jest wygodne. Musimy go przeważnie trzymać, ekran jest za mały, nie ukrywajmy, nie jest to to samo co telewizor. Z pewnością jest wygodniejsze niż oglądanie filmów na telefonie, ale już nie czarujmy się, ile osób ma na tyle dużą komórkę żeby coś na niej oglądać? No właśnie, niewiele osób może się tym poszczycić. Często powody są bardzo prozaiczne, po prostu nie lubimy dużych telefonów, bądź uważamy, że ich cena jest zbyt wysoka, jak na to co oferują.

Dlatego dzisiaj pokażę Wam coś, co można określić mianem kina domowego DIY, mianowicie chodzi o kino kartonowe. Będzie to taki lifehack, który ma na celu znaczne ułatwienie Wam życia. Do tego będzie to ciekawy patent, który możecie sprzedać Waszym znajomym. Powiecie, że to zdecydowanie ułatwi im oglądanie filmów na telefonie, czy tablecie.

Mam nadzieję, że docenicie ich porady i skorzystacie z nich w swoich domach. Szczerze zapraszam do korzystania z tego sprytnego patentu. Nie zajmie Wam wiele pracy, a zdecydowanie ułatwi życie.

Do poradnika Jak zrobić kino kartonowe w domu - super prosty sposób przypisano następujące tagi:

porady lifehack oglądanie filmów na tablecie oglądanie filmów na telefonie kino domowe diy kino kartonowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kino kartonowe w domu - super prosty sposób skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...