Jak otworzyć zamek bez klucza wytrychem metodą SPP

Poradnik dodany przez: Karczek33
13673 0

Pewnie nie jednemu z nas zdarzyło się zapomnieć klucza do kłódki albo zgubić go pośród innych szpargałów, jakie znajdują się w naszych biurkach czy miejscach, gdzie trzymamy różne drobiazgi. Porady zawarte na tym filmiku pozwalają otworzyć taki zamek do drzwi bez konieczności posiadania klucza, wykorzystując znajomość działania mechanizmu zapadkowego oraz odpowiednie narzędzia – wytrychy.
Na wideo szczegółowo zaprezentowano metodę na awaryjne otwieranie drzwi, która będzie pomocna w sytuacji, gdy je zatrzaśniemy albo też kiedy mamy problemy ze znalezieniem klucza do kłódki w schowku, którego dawno nie używaliśmy.
Ten pomocny lifehack przydaje się nie tylko w nagłych przypadkach, ale wykorzystywany jest przez specjalistów – ślusarzy, służby mundurowe czy detektywów – do otwierania drzwi. Jest to bardzo sprytna i prosta sztuczka oparta na wiedzy związanej z podstawową fizyką, dzięki czemu każdy, kto posiada odpowiednie narzędzia i wie, że jego zamek do drzwi posiada właśnie taki mechanizm, może samodzielnie dokonać jego otwarcia.
Takiego typu zabezpieczenie jest dostępne we wszelkiego rodzaju kłódkach, stąd też, jeżeli zdarzy nam się, że nie będziemy w stanie znaleźć klucza do zamka od roweru, możemy szybko i sprawnie skorzystać z porady, jaka została omówiona w trakcie tego tutorialu. Pojawiają się na niej szczegółowe i przystępne objaśnienia, dzięki którym będziemy w stanie wykonać prosty lock picking na naszym rowerze czy kłódce od składzika na narzędzie ogrodowe. Wiedza ta przydać się może również w sytuacji, kiedy zapomnimy klucza albo okaże się, że go uszkodziliśmy tak, że przestał zawierać charakterystyczne otwory, które idealnie pasują do mechanizmu zamka do drzwi, który posiadamy.

Zapraszam do subskrypcji ForumWiedzy.pl na YouTube

Składniki:

  • Finansowe wsparcie mojego kanału:
  • https://patronite.pl/ForumWiedzy

Do poradnika Jak otworzyć zamek bez klucza wytrychem metodą SPP przypisano następujące tagi:

porady zabezpieczenie lifehack zamek do drzwi awaryjne otwieranie drzwi lock picking

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak otworzyć zamek bez klucza wytrychem metodą SPP skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...