Jak zrobić kompost z pokrzywy

Poradnik dodany przez: TomaszLen
12224 0

Co wspólnego mają mszyce i pokrzywy? Pewnie się nad tym głowicie? Wszędzie ich dużo, zarówno jeśli chodzi o pokrzywy jak i mszyce. Dzisiejsze ogrodowe porady będą traktowały o sposobie na mszyce. Jak to mówią nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Preparat na mszyce, który przygotujemy, to nic innego jak kompost z pokrzywy. Zwalczanie tego małego szkodnika będzie dużo łatwiejsze, a co więcej nie będzie Was wiele kosztowało. 

Niektórzy stosują środki chemiczne to nawożenia swoich ogrodów, czy działek. Ja jednak wolę tego unikać. Naturalne preparaty do ogrodu są dużo bardziej przyjazne dla naszego środowiska, a przede wszystkim są bardziej przyjazne dla nas. Mszyce, zwalczanie ich domowym sposobem ma jak najbardziej sens i jest skuteczne. Wiele osób w to nie wierzy, ale zapewniam Was, że tak jest i że to rzeczywiście działa. Sposób na mszyce, który Wam pokażę wykorzystuje tylko naturalne składniki. Wcześniej wspomnianą pokrzywę, która jest dosłownie wszędzie :).

Zobaczcie, jak przygotować z pokrzyw naturalny preparat na mszyce.

Do poradnika Jak zrobić kompost z pokrzywy przypisano następujące tagi:

porady sposób na mszyce kompost z pokrzywy mszyce zwalczanie domowym sposobem preparat na mszyce naturalne preparaty do ogrodu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kompost z pokrzywy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...