Jak zrobić kwiaty z bibuły marszczonej - krokusy

Poradnik dodany przez: MaFiloska
14760 0

Siemaneczko, witajcie w dzisiejszym odcinku naszej serii poświęconej tworzeniu. ;) W dzisiejszym wideoporadniku pragniemy zaprezentować Wam, jak zrobić kwiaty z papieru. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

W tym filmiku zaprezentujemy Wam sposób na wykonanie kwiatów z bibuły marszczonej. W filmiku jako przykład podaję krokusy, Wy oczywiście możecie spróbować wykonać inny gatunek kwiatów. Zobacz, jak wykonać kwiaty z papieru krok po kroku. Mamy nadzieję, że bez większych problemów poradzisz sobie z samodzielnym przygotowaniem i wykonaniem kwiatu z bibuły, który z pewnością zachwyci Ciebie i Twoich znajomych. Zatem życzę Ci powodzenia w samodzielnej próbie wykonania takiej sztucznej rośliny i podziel się z resztą internautów efektami swojej pracy! 

Chcesz zobaczyć fotorelację z procesu produkcji? Znajdziesz ją tutaj: http://lubietworzyc.blogspot.com/2013/03/krokusy-z-bibuy-marszczonej-wersja_9.html Lista materiałów potrzebnych do wykonania tego pomysłu:

- 3 prostokąty wycięte z bibuły marszczonej o wymiarach 3 - 4 cm x 15 - 16cm (warto wykorzystać tu różne odcienie fioletu oraz bibułę o barwie żółtej);

- bibuła marszczona w kolorze zielonym;

- nitka;

- wykałaczki;

- drut (wówczas nie będziemy potrzebować nitki i wykałaczki);

- klej w sztyfcie.

Nie zapomnij o tym, aby odwiedzić nasze kanały Socjal Media: https://www.facebook.com/LubieTworzyc https://plus.google.com/+LubieTworzyc https://www.pinterest.com/lubietworzyc/ https://twitter.com/LubieTworzyc https://www.instagram.com/lubie_tworzyc/

Dzięki za obejrzenie naszego dzisiejszego wideoporadnika i do zobaczenia w kolejnych filmach!

Do poradnika Jak zrobić kwiaty z bibuły marszczonej - krokusy przypisano następujące tagi:

krokusy kwiaty z papieru kwiat z bibuły bibuła marszczona kwiaty z papieru krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kwiaty z bibuły marszczonej - krokusy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...