Jak zrobić kwietnik z doniczek w kształcie kuli

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
4239 0

Gdy szukamy pomysłu, jak upiększyć nasz ogródek, z pewnością liczymy na to, że znaleziony filmik zainspiruje nas do tworzenia własnych projektów DIY. Nie inaczej jest w tym przypadku. Za pomocą doniczek i kleju na gorąco możemy stworzyć imponującą aranżację w naszym ogródku. Kwietnik, który dzięki temu powstanie, można przenosić i zasadzać w nim różnorodne kwiaty, układające się w piękną półkulę.

Gdy planowana jest budowa i remonty w naszym najbliższym otoczeniu, powinniśmy spróbować dodać coś w takim kreatywnym stylu, kierując się instrukcją zamieszczoną na filmiku. Dzięki temu zyskamy pozytywną inspirację, czy nawet gotowy przepis na coś imponującego. Takie projekty DIY znajdują wiele zastosowań w domu, stąd też wykorzystywane są bardzo często przy wiosennych pracach porządkująco-upiększających.

Nasz dom i ogród wymagają szczególnej troski, ponieważ są miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu, a dzięki temu prostemu w wykonaniu pomysłowi, możemy nadać im niepowtarzalnego charakteru. Taki kwietnik będzie się doskonale prezentował na werandzie, przy altanie albo po prostu jako element rabaty lub większej kompozycji kwiatowej.

Gdy wykorzystujemy projekty Twoje DIY powinniśmy też pamiętać, żeby nadać im własnego stylu – zmieniać kolory, kształty, materiały. Filmik ten ma służyć jako inspiracja, nie zaś coś niezmiennego, za sztywne reguły. Warto popuścić wodze wyobraźni i kombinować z ogólnymi połączeniami, zamiast zdawać się na jeden utarty schemat. Właśnie dlatego stosowanie metody zrób to sam pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i zdolności manualne. Tworzymy to sami, zgodnie z naszymi własnymi regułami – w granicach zdrowego rozsądku.

http://pomyslyplastyczne.blogspot.com muzyka z YouTube Audio Library:

Do poradnika Jak zrobić kwietnik z doniczek w kształcie kuli przypisano następujące tagi:

budowa i remonty diy zrób to sam kwietnik dom i ogród twoje diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kwietnik z doniczek w kształcie kuli skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...