Jak zrobić lampę w stylu Minecrafta

Poradnik dodany przez: DonCorleone
6686 0

Każdy gracz uwielbia gadżety z gier, a w szczególności z tych w które grać wprost uwielbia. Dlatego jeśli znacie kogoś kompletnie zafiksowanego na punkcie Minecrafta to sprawdźcie mój pomysł na prezent dla gracza. Z takiej stylowej lampy wprost z tej gry ucieszy się każdy jej miłośnik. Więc jeśli trafiłaś tutaj wpisując w google „pomysł na prezent dla chłopaka” to dobrze trafiłaś!

Jeśli chcesz sobie zrobić odjechany pokój gracza to mamy dla Ciebie coś specjalnego! Taka lampa dla gracza z pewnością będzie stanowić świetny element wystroju. Koniec z nudnymi jak flaki z olejem lampami odstępnymi w popularnych sieciówkach! Nasza lampka biurowa co prawda wymaga trochę roboty i zachodu, ale gwarantujemy Ci, że Twoi znajomi będą Ci zazdrości i nie będą w stanie oderwać od niej oczu! Wykonaj ją sam i ciesz się z zachwytu jaki budzi!

Zanim jednak wykonasz ten gadżet z gier obejrzyj nasz film. W nim dokładnie krok po kroku pokazujemy jak zrobić taki prezent dla chłopaka, czy prezent dla gracza lub po prostu jak ktoś woli lampę dla gracza. Podobne lampy na zagranicznych portalach aukcyjnych kosztują w okolicach 1000 zł, Ty wykonując ją samodzielnie możesz ją mieć znacznie taniej! Zachęcam do zabawy z samodzielnym zrobieniem takiej lampy i bawcie się dobrze podczas roboty! Pamiętajcie również, że możecie eksperymentować z ulokowaniem kwadracików tak, aby Wasz efekt nie przypominał żadnej innej lampy na świecie! ;) Do zobaczenia! 

Subskrybujcie mój kanał aby zobaczyć więcej ciekawych filmów: http://goo.gl/uxkCbB Sprawdźcie moją lampę Minecraft w akcji: https://www.youtube.com/watch?v=wlN-RzZ-4Mk 

Do poradnika Jak zrobić lampę w stylu Minecrafta przypisano następujące tagi:

technika gadżety z gier pomysł na prezent dla chłopaka prezent dla gracza lampa dla gracza pokój gracza

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić lampę w stylu Minecrafta skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...