Jak zrobić lampkę nocną wiszącą nad łóżko

Poradnik dodany przez: drewnianydom
11414 0

Stolarstwo to więcej niż hobby – a nawet niż zawód w przypadku tych, którzy z niego żyją. Majsterkowanie w drewnie daje swobodę tworzenia, uspokaja po bardziej stresujących zajęciach, pozwala wykorzystać resztki materiałów z remontu oraz pozwala samemu zrobić niepowtarzalne wyposażenie wnętrza. Lampka nocna może kosztować grosze w sieciowym sklepie. Ale równie tania, za to jaka efektowna będzie zrobiona samodzielnie. Drewniany Dom pokazywał już wcześniej, jak zrobić m. in. łóżko. Przyszedł czas na oświetlenie do sypialni.
Rustykalna lampa nad łóżko zrobiona techniką diy jest bardzo prosta. Drewniane elementy i oprawy na żarówki można kupić w każdym sklepie z artykułami do budowy, remontu i majsterkowania. Minimalistyczna lampka nocna będzie pasowała do wnętrz rustykalnych, industrialnych, a nawet nowoczesnych – wszystko zależy od tego, na jakie wykończenie się zdecydujesz. Dwie żarówki po obu stronach łóżka umożliwią czytanie, wieczorne nakładanie kosmetyków, poszukiwanie telefonu czy okularów po przebudzeniu, gdy jest jeszcze ciemno. Idealne nad małżeńskie łóżko. A ponieważ ta lampa diy jest zawieszana na ścianie, nie zajmuje miejsca. Dlatego sprawdzi się nawet w najmniejszej sypialni.
Nie tylko doświadczony pasjonat stolarstwa będzie w stanie taką wykonać. Naprawdę nie potrzeba tutaj żadnych szczególnych umiejętności, technika wykonania jest dziecinnie prosta, a jeśli nie masz profesjonalnych maszyn – ręczne narzędzia pożyczone od sąsiada też będą w porządku :)
Jak zrobić prostą i efektowną lampkę nocną nad łóżko – dowiesz się krok po kroku z tego krótkiego film 

Do poradnika Jak zrobić lampkę nocną wiszącą nad łóżko przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie stolarstwo diy lampka nocna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić lampkę nocną wiszącą nad łóżko skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...