Jak zrobić lampkę nocną z naturalnego drewna

Poradnik dodany przez: KillerMango
4486 0

Film pokazuje jak zrobić lampkę nocną z drewna z dekoracyjną żarówką led. Zobacz jak wykonać wszystkie elementy, pokryć je olejem oraz pomalować, żeby stworzyć efektowną lampkę, która stanie się oryginalną dekoracją każdego wnętrza.

Rzeczy z drewna można łatwo wykonać samodzielnie, jednocześnie doskonale nadają się jako uzupełnienie wystroju wnętrza. Pasują do salonu i do sypialni, sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach i w tradycyjnych pokojach. Drewno doskonale komponuje się z różnymi materiałami i kolorami, dlatego nie ma obaw, że drewniana lampka na biurko nie będzie pasować do wystroju. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają ciekawych inspiracji dla swoich wnętrz. Ciekawe rzeczy do zrobienia z drewna są bardzo dekoracyjne i jednocześnie są proste do wykonania, jeśli mamy dobre instrukcje. Film pokazuje jak krok po kroku wykonać każdy etap pracy nad lampką na biurko. Dzięki takim instrukcjom nie popełnisz błędów i samodzielnie zrobisz lampkę, nawet jeśli nie masz dużej wprawy w majsterkowaniu. Taki własnoręcznie wykonany element wystroju daje dużo satysfakcji i przyjemności, kiedy można go zobaczyć w salonie lub sypialni.

Wystarczy trochę wprawy i narzędzi, żeby zrobić meble do pokoju z drewna. Takie meble są dużo ciekawsze niż to, co możemy kupić w sklepach. Oczywiście samodzielne wykonanie wymaga trochę pracy, ale jednocześnie pozwala na stworzenie naprawdę oryginalnych elementów za nieduże pieniądze. Technika w takim przypadku nie jest skomplikowana i nawet osoby bez specjalnych talentów manualnych mogą ją opanować, wystarczy tylko trzymać się instrukcji.

Zapraszamy do obserwowania kanału i strony: www.kepamarzen.pl

Jeżeli nie chcesz ominąć żadnego odcinka, to serdecznie zapraszamy: https://www.youtube.com/channel/UC2_z6ySMIiTZHuGZN9zRgvQ?sub_confirmation=1 

Do poradnika Jak zrobić lampkę nocną z naturalnego drewna przypisano następujące tagi:

technika lampka nocna lampka na biurko meble do pokoju rzeczy z drewna ciekawe rzeczy do zrobienia z drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić lampkę nocną z naturalnego drewna skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...