Jak zrobić latającego fidget spinnera

Poradnik dodany przez: krilan1995
7854 0

Są takie zabawki czy gadżety, które mają swoje "5 minut" wśród młodzieży. Kiedyś wszyscy bawili się jojo, potem każde osiedle żyło turniejami w kopanie Zośki. Pamiętasz te czasy? Jeżeli nie to nic nie szkodzi, ważne, że wiesz co obecnie jest na czasie! Jak wiesz, ostatnimi czasy zdecydowanie zapanowała moda na fidget spinnery! Są dosłownie wszędzie! W szkołach, na boiskach, w autobusach, wszędzie! Wiadomo, że najprościej jest kupić gotowego spinnera, ale jeżeli chcesz się wyróżnić, to dobrze trafiłeś!

Rzeczy do zrobienia z papieru mogą być niesamowite i właśnie postaram się Ciebie o tym przekonać! Co powiesz na wybuchowe połączenie samolotu z papieru z fidget spinnerem? Brzmi dobrze? Pewnie, że tak!

Ta zabawka, którą wykonasz dosłownie w kilkanaście minut sprawi, że Twoi znajomi będą zachwyceni! Weź ją ze sobą do parku i sam zobaczysz, że prosta rzecz wykonana z papieru może sprawić Wam tyle radości. 

Pamiętaj, że zabawki diy to coś, co cieszy podwójnie. Fakt posiadania jest świetnym uczuciem, jednak fakt stworzenia to coś niesamowitego! Tworzenie, dekorowanie, testowanie, zabawa - te kilka czynników tworzy mieszankę wybuchową, mieszankę dzięki której uśmiech nie zniknie z Twojej twarzy.

Jak widzisz połączenie niby klasycznego materiału - czyli papieru - z przedmiotem znanym od lat - czyli samolotem z papieru - może zapewnić sporo rozrywki. Jeżeli dodamy do tego odrobinę nowoczesności w postaci fidget spinnera to otrzymamy zabawkę, która szybko się nie znudzi i zaciekawi każdego. Przygotuj zestaw odpowiedzi na pytania, które usłyszysz w parku ;-) Podziel się wiedzą i pokaż innym, że chcieć to móc i w domowym zaciszu można stworzyć świetną zabawkę diy!

Do poradnika Jak zrobić latającego fidget spinnera przypisano następujące tagi:

gadżety samolot z papieru zabawki diy rzeczy z papieru fidget spinner rzeczy z papieru do zrobienia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić latającego fidget spinnera skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...