Jak zrobić linę z plastikowej butelki

Poradnik dodany przez: klaradiy
12565 3.5

Technika to daje mnóstwo możliwości nie tylko jeśli chodzi o gadżety elektroniczne. Fakt faktem, że dzięki temu, że rozwija się tak szybko, to mamy dostęp do szerokiego asortymentu jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju narzędzia. Dają nam one ogromne pole do popisu, a mianowicie przy ich wykorzystaniu możemy zrobić maszynkę służącą do czegoś zupełnie innego niż była pierwotnie przeznaczona. A do tego pomoże wykorzystać nam jakąś rzecz ponownie :).

Zobaczcie na przykład plastikowe butelki. Kiedy już wypijemy ich zawartość stają się totalnie bezużyteczne i trafiają do kosza. Ale czy na 100% tak jest? Z jednej strony owszem, z drugiej już nie do końca. Możemy przecież ponownie je wykorzystać. W końcu recykling, to nic złego! Trzeba mieć tylko chęć na majsterkowanie i pomysły :).

Ale co zrobić z plastikowych butelek? Może będzie to lina z butelki? Da radę zrobić i to niewielkim kosztem. Wystarczy zbudować małe urządzenie z kilku pierdółek.

A teraz zapraszam Was do oglądania! Dajcie znać w komentarzu jak Wam poszło!

Składniki:

  • Nóż
  • Śrubokręt
  • 2 wkręty
  • 6 podkładek metalowych
  • Temperówka
  • Plastikowa butelka

Do poradnika Jak zrobić linę z plastikowej butelki przypisano następujące tagi:

technika plastikowe butelki majsterkowanie pomysły co zrobić z plastikowych butelek lina z butelki recykling plastikowych butelek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić linę z plastikowej butelki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...