Jak zrobić Beach Bar

Poradnik dodany przez: MebleTwojegoPomysłu
14371 5

Jak zrobić Beach Bar, świetny pomysł na imprezę w stylu hawajskim. Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez budowę zadaszenia i całości. To świetny pomysł do ogrodu!

Do zrobienia Beach Baru użyłem drewna sosnowego o wysokiej wilgotności gdyż, daszek zamontowany będzie na basenie. Panuje tam wysoka temperatura, oraz duża wilgotność powietrza. Na początku materiał pociąłem na odpowiednie fragmenty na pile formatowej Holzkraft sc 2 classic. Pocięte fragmenty przepuściłem przez wyrówniarko grubościówkę Stomana Nikmann FS 41 N, w celu uzyskania jednakowych wymiarów. do trasowanie jak zwykle użyłem liniału oraz kątownika trójwymiarowego SHINWA. Końce elementów drewnianych musiałem poobcinać pod kontem na pile ukosowej (ukośnicy) Metabo. Łączenie poszczególnych elementów odbyło się za pomocą wkrętów SPAX z szeroką główką. dzięki dużej mocy wiertarki udarowej Makita wkręty beż żadnego problemu wkręciły się w drewno. Całość pomalowałem farbą podkładową, a następnie farbą w kolorze dedykowaną na zewnątrz. Wsporniki zamontowane zostały do ściany blatu. Do górnej części daszku przykręciłem cztery kantówki na które położyłem matę trzcinową. Matę przymocowałem zszywaczem elektrycznym Stanley TR550.

 

Zapraszam do Subskrybcji, aby być na bieżąco: https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i rzeczy z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/

http://www.spryciarze.pl/profil/507630

http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu

https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

 

 

Do poradnika Jak zrobić Beach Bar przypisano następujące tagi:

technika pomysły na imprezę pomysły do ogrodu rzeczy z drewna impreza w stylu hawajskim budowa zadaszenia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić Beach Bar skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...