Jak zrobić łódź podwodną #2

Poradnik dodany przez: JaBaSiN
16198 5

Oto kolejna odsłona łodzi podwodnej którą możecie wykonać samodzielnie abo z pomocą kolegi lub kogoś starszego. Aby zrozumieć zasadę działania i zmiany jakie tutaj zostały wprowadzone trzeba się cofnąć do poprzedniego filmu, czyli do pierwszej części związanej z budową łodzi podwodnej. Zmiany jakie zostały wprowadzone w projekcie są tutaj opisane i na ich podstawie powinniście móc wykonać podobne operacje w swoim projekcie. 

Film nie jest klasycznym poradnikiem a bardziej opisem czynności które zostały dokonane i z tego względu zarówno pierwsza część o łodzi podwodnej jak i ta część skierowane są do osób mocno "siedzących" w majsterkowaniu, które nie potrzebują typowych poradników krok po kroku. Poza tym, tego typu poradnik zająłby chyba z 10 części jeżeli wszystko miałoby być dokładnie pokazane. 

Budowa łodzi podwodnej to dłuższy projekt i dodatkowo warto też trochę poczytać o tym w necie, w sensie o zasadach zanurzania i wyporności obiektów. Zapraszam do tego filmu jak i do poprzedniego wideo.

Do poradnika Jak zrobić łódź podwodną #2 przypisano następujące tagi:

technika zabawki diy łódź podwodna budowa łodzi podwodnej łódź zabawka miniaturowa łódź podwodna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić łódź podwodną #2 skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...