Jak zrobić łuk - sposób prostowania spaczonego drewna

Poradnik dodany przez: xichy
7639 0

Cześć, witajcie w moim dzisiejszym videoporadniku. W cyklu prezentującym Wam krok po kroku jak zrobić łuk dziś zajmiemy się skrzywionym drewnem. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyprostować spaczone drewno? W dzisiejszym odcinki postanowiliśmy przybliżyć Wam ten temat, a więc oglądajcie!

Gdy już mamy wybrany budulec na łuk często trafia się tak, że jest to skrzywione drewno, które pod taką postacią nie nadaje się do użycia go przy tworzeniu łuku. Powody tego są chyba oczywiste… Aby uniknąć problemów przygotowaliśmy dla Was film, w którym krok po kroku pokazaliśmy Wam, jak sobie z tym poradzić. Dlatego sprawdźcie, jak wyprostować spaczone drewno.

Skąd wziąć drewno na łuk? To pytanie spędza sen z powiek wielu amatorom łukowego handmade. Nawet jeśli Wasze drewno nie jest takie idealne, jak powinno, to mamy nadzieję, że nasz dzisiejszy film wyjaśnił Wam bardzo dobrze, jak sobie poradzić z tym problemem. Nie poddawajcie się! Drewno nie musi być idealne, wiele da się z nim zrobić na etapie obróbki. Dlatego polecamy Wam oglądanie naszej serii, w której zaprezentujemy ciekawe patenty, techniki i przedstawimy Wam trochę kulis dotyczących tego zawodu. Dużo mogliście już widzieć, oczywiście zapraszamy do subskrybowania naszego kanału, gdzie znajdziecie masę niesamowitych, majsterkowych poradników, które z pewnością zaciekawia każdego miłośnika łuków i domowego adepta ich budowy. Trzymajcie się i do zobaczenia wkrótce w kolejnych filmikach!

Poradnik pokazujący, jak wyprostować skrzywione drewno, które chcemy przeznaczyć na łuk. e-mail: [email protected] fb: www.facebook.com/woodenbows/

Do poradnika Jak zrobić łuk - sposób prostowania spaczonego drewna przypisano następujące tagi:

technika budowa łuku jak zrobić łuk drewno na łuk jak wyprostować spaczone drewno skrzywione drewno

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić łuk - sposób prostowania spaczonego drewna skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...