Jak zrobić masywny regał z pnia

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Technika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 14.03.2017 / 08:00
  • Odsłony: 2 340
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Spryciarze.pl

Do poradnika jak zrobić masywny regał z pnia przypisano następujące tagi:

Cześć,

robi się coraz cieplej, ale marcowa aura nie zachęca do spędzania czasu na dworze. W dzisiejszej Solówce na kanale „Castorama Polska” Abi z „5 Sposobów na…” pokaże Wam, jak przenieść kawałek ogrodu do mieszkania, zobaczcie! W ostatnich tygodniach kontrowersyjna ustawa umożliwiająca wycinkę drzew zbiera swoje żniwo. Nie chcemy komentować tego sporu, czy wypowiadać się na jego temat, ale pewne jest jedno - dzięki temu w naszej okolicy pojawia się masa ściętych drzew, czy pni. Dlatego w tym odcinku zajmiemy się rzeczami z drewna, które można wykonać z tego popularnego ostatnio surowca. Najlepsze będą meble diy („Do It Yourself” czyli z angielskiego „Zrób to sam”), których wybór jest ogromny my jednak zrobimy ciekawy regał z drewna, który zapewni odjechane półki do salonu. Zobaczcie sami!!!;)

I jak podoba Wam się nasz dzisiejszy pomysł dla majsterkowicza? Technika jego wykonania wcale nie należy do skomplikowanych i z pewnością poradzicie sobie z nią bez większych problemów po obejrzeniu naszego wideoporadnika. Wielkie dzięki za oglądanie naszych filmów. Mamy nadzieję, że znajdujecie w nich masę cennych porad i inspiracji, które pomagają Wam w codziennym dbaniu o dom, a także wyzwalają w Was kreatywność i majsterkowanie. Zapraszamy Was serdecznie do śledzenia kolejnych ciekawych filmów na naszym kanale. Widzimy się już wkrótce. Do zobaczenia!!!;) 

Zapraszamy Was również do sprawdzenia najnowszej gazetki promocyjnej Castorama Polska, w której każdy znajdzie coś dla siebie: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

 

Kategoria: Majsterkowanie > Technika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić masywny regał z pnia skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków