Jak zrobić maszynkę do skrobania pisanek

Poradnik dodany przez: JaBaSiN
20197 1

Pisanki Wielkanocne to jeden z najbardziej znanych elementów na Wielkanoc. Wtedy własnie malujemy jajka, oklejamy je ozdobnymi naklejkami i w przeróżny sposób farbujemy. Ale ... wszystko już było i może czas spróbować czegoś nowego. Czas wykorzystać technologię aby stworzyć wyjątkowe pisanki wielkanocne. Budowa maszynki do pisanek to bardzo prosta sprawa. A dzięki maszynce do skrobania pisanek, będziecie mogli według wcześniej naniesionego wzoru na jajko, wykonać rzeźbienie w pisance. I tutaj zaczyna się problem. Budowa maszynki do pisanek jest prosta ale rzeźbienie w pisankach już nie. Na pewno na początku kilka jajek wam nie wyjdzie ale warto próbować, ponieważ efekt jaki się otrzymuje może być wyjątkowy. 

Pisanki na Wielkanoc mogą być jedyne w swoim rodzaju dzięki takiemu rozwiązaniu. A jeżeli nie za bardzo wam będzie szło z rzeźbieniem w pisankach to zajmijcie się końcówką silnika. Postrzępicie ją i zróbcie aby była ostra. Jest tu trochę kombinowania ale wasze pisanki mogą dzięki temu stać się naprawdę wyjątkowe.

Do poradnika Jak zrobić maszynkę do skrobania pisanek przypisano następujące tagi:

technika pisanki wielkanocne pisanki na wielkanoc maszynka do skrobania pisanek rzeźbienie w pisankach maszynka do pisanek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić maszynkę do skrobania pisanek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...