Jak zrobić mini booomboxa na bluetooth

Poradnik dodany przez: Zgrzewka
4951 0

Jeżeli lubimy słuchać muzyk z telefonu, z pewnością ciekawiło nas, jak wykonać głośnik przenośny współpracujący z naszym smartfonem. Bardziej przestrzenny dźwięk, wygodniejszy szczególnie, jeżeli zależy nam na dotarciu do większego grona osób, np. na imprezie czy spotkaniu ze znajomymi. Współczesna elektronika wychodzi naprzeciw potrzebą majsterkowiczów i oferuje im dostęp do różnorodnych rozwiązań technologicznych, które można wykorzystać w domowej pracowni.
Aby wykonać głośnik bezprzewodowy, możemy z łatwością użyć powyższego filmiku, ponieważ prezentuje on metodę krok po kroku, dzięki której, nawet bez poświadczenia jesteśmy w stanie skonstruować głośnik na Bluetooth. Nasz powstający mini boombox wymaga kilku specyficznych materiałów oraz przygotowań przed rozpoczęciem właściwego projektu. W ciągu pierwszych kilku minut przedstawione zostają szczegóły, opisujące, co należy zgromadzić, aby stworzyć ten efektowny, domowej roboty głośnik na telefon.
Postępujące z pokazaną następnie instrukcją, mamy pewność, że będziemy w stanie stworzyć ciekawe rozwiązanie oraz zaprezentować własną wersję boomboxa. Jeżeli tylko posiadamy w sobie żyłkę konstruktora lub majsterkowicza, możemy śmiało próbować stworzyć głośnik przenośny.
Współczesna technologia sprzyja takim eksperymentom i pozwala nawet osobom z mniejszym doświadczeniem i brakiem wiedzy wyniesionej z różnorodnych kursów specjalistycznych przygotować głośnik. Wystarczy, że posiadamy odpowiednio nagrany filmik, pokazujący cały proces ze kluczowymi szczegółami. Jeżeli tylko zależy nam na tym, aby samodzielnie stworzyć głośnik bezprzewodowy, ten filmik będzie idealną inspiracją do jego wykonania.

Schemat: https://www.youtube.com/watch?v=lavsKxUQVas 

Składniki:

  • głośnik: https://pl.aliexpress.com/item/LEORY-2Pcs-1-5Inch-4Ohm-3W-Tweeter-Speakers-Full-Range-Audio-Speaker-Stereo-Woofer-Magnetic-Loudspeaker/32822255237.html
  • głośnik: http://allegro.pl/glosnik-montazowy-4-ohm-3w-40mm-i7009702094.html
  • wzmacniacz : https://abc-rc.pl/pam8403
  • moduł bluetooth : https://abc-rc.pl/modul-odbiornika-bluetooth-audio-5v
  • gniazdo na diody led : https://abc-rc.pl/gniazdo-diod-led-3mm
  • ogniwa :http://allegro.pl/ogniwa-3-7v-18650-2500-mag-sanyo-i6954276624.html

Do poradnika Jak zrobić mini booomboxa na bluetooth przypisano następujące tagi:

elektronika głośnik głośnik przenośny głośnik do telefonu głośnik bezprzewodowy głośnik na bluetooth

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić mini booomboxa na bluetooth skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...