Jak zrobić własne gumki do mazania

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gadżety
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 12.02.2018 / 08:00
  • Odsłony: 1 369
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

k-bajkol

Do poradnika jak zrobić własne gumki do mazania przypisano następujące tagi:

Gumka do mazania przyda się w każdym piórniku. Z tego poradnika dowiemy się jak samodzielnie zrobić wesołe gumki, które doskonale usuwają ślady ołówka z papieru. Możemy zrobić je zgodnie z własnymi pomysłami w dowolnych kształtach, rozmiarach oraz kolorach.

Długopisy, ołówki, nożyczki oraz klej to niezbędne akcesoria szkolne. Nie można także zapomnieć o gumce do mazania, która przyda się w czasie odrabiania lekcji, a także przy różnych pracach plastycznych. Samodzielnie zrobione akcesoria do szkoły będą kolorowe i na pewno przypadną do gustu wszystkim dzieciom. Takie gumki możemy także zrobić dla siebie, nadając im praktycznie dowolne kształty i kolory. Faje rzeczy wykonane samodzielnie to sposób na doskonałą zabawę, a także przygotowanie upominków dla znajomych lub rodziny. Zrób to sam i przekonaj się jak łatwo można przygotować kolorowe gadżety z kilku prostych składników takich jak zwykły silikon. Do robienia gumek do mazania stosuje się różne barwniki, które możemy dobrać według własnych upodobań.

Wesołe akcesoria z pewnością ułatwią powrót do szkoły i sprawią, że odrabianie lekcji będzie dużo przyjemniejsze. Fajne gumki do mazania przygotujemy w kilka chwil i bez dużego wysiłku. Wystarczy kilka tanich składników, żeby zrobić gumki w najbardziej wymyślnych kształtach i kolorach. Każda może być niepowtarzalna i oryginalna, zrobiona według naszego pomysłu. Obejrzyj film i zobacz jak łatwo wykonać takie akcesoria. Nie musimy kupować nudnych, szarych gumek, wystarczy kilka chwil, żeby zrobić dużo ciekawsze gadżety. Takie gumki spodobają się każdemu dziecku.

Sprawdź bloga: http://made-by-virginia.blogspot.com

Kategoria: Gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić własne gumki do mazania skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków