Jak zrobić miniaturki butelek z kleju na gorąco

Poradnik dodany przez: longmmuns
5369 0

Miniaturki buteleczek z popularnymi napojami odświeżającymi, jak Fanta, Coca-Cola czy innego rodzaju produkty w bardzo prosty sposób możemy zrobić sami w domu, używając takich produktów, jak klej na gorąco, lakier do paznokci w odpowiednim kolorze oraz naklejki napojów przygotowane i wydrukowane wcześniej oraz przycięte w odpowiednich rozmiarach. Tego typu produkt, jak klej na gorąco, który pod wpływem temperatury topnieje i pozwala się dowolnie kształtować, jest wyjątkowo lubiany przez osoby zajmujące się modelarstwem i tworzeniem różnego rodzaju gadżetów. To także fajne rzeczy, które pozwalają odpowiedzieć na pytanie: co można robić w domu z odrobiną chęci do majsterkowania lub modelarstwa.
Ponieważ klej na gorąco jest do kupienia w postaci wąskich rurek materiału, zrobienie z niego miniaturek butelek jest wyjątkowo proste. Odcinamy z rurki kawałek wielkości takiej, w jakiej chcemy wykonać miniaturkę i przygotowujemy kształt przypominający butelkę przez obróbkę cieplną odciętego fragmentu. Następnie klej na gorąco już w kształcie butelki malujemy kolorami firmowymi dla poszczególnych marek napojów, używając do tego lakierów do paznokci. Czekamy, aż warstwa koloru wyschnie i na samym końcu naklejamy na miniaturową butelkę wydrukowaną wcześniej i wyciętą etykietę odpowiedniego napoju.
Przygotowane w ten sposób gadżety mogą posłużyć nam jako ozdoba na półce, mogą też być wykorzystywane w modelarstwie w przypadku tworzenia większych makiet przedstawiających bar czy inne miejsca rozrywki. Efektowne, a jednocześnie wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły, na pewno wzbudzą podziw naszych znajomych.

Do poradnika Jak zrobić miniaturki butelek z kleju na gorąco przypisano następujące tagi:

modelarstwo gadżety klej na gorąco fajne rzeczy co można robić w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić miniaturki butelek z kleju na gorąco skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...