Jak zrobić motylka z paragonu i spinki

Poradnik dodany przez: MarlenaDixi
14153 3

Zobaczcie jak w łatwy sposób można zrobić motylka DIY ze spinki i paragonu lub zamiast paragonu, z gazety. Bardzo fajny i prosty pomysł do wykonania na szybko kiedy np. nasze dziecko zaczyna nudzić się przy stole lub np. w kolejce do lekarza. W wielu miejscach mamy przecież takie sytuacje, że nasze dziecko lub dzieci zaczynają marudzić, nudzić się i wiercić. Trzeba wtedy je czymś zając, korzystając z rzeczy, które mamy pod ręką. Pomysłów na pewno kilka się znajdzie a tutaj jeden z nich, czyli właśnie motylek DIY. 

Zorganizuj swojemu dziecku zabawkę na szybko i zobacz co zbudować z dzieckiem, bo w tym przypadku maluch też może współuczestniczyć przy tworzeniu takiego motylka DIY. W końcu bawić się można wszędzie i wszystkim, tylko trzeba mieć dobry pomysł aby zwykłymi rzeczami zainteresować swojego podopiecznego. 

Zobacz jeden z pomysłów na zabawę i przy najbliższej okazji wprowadź go w życie. Fajna i prosta zabawka dla dziecka, ktorą wykonasz praktycznie w każdym miejscu. Oglądaj i zapamiętaj. 

Składniki:

  • kubek
  • gazeta albo stary rachunek
  • spinka do włosów
  • mazak

Do poradnika Jak zrobić motylka z paragonu i spinki przypisano następujące tagi:

gadżety zabawa z dzieckiem zabawka dla dziecka pomysły na zabawy co zbudować z dzieckiem motylek diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić motylka z paragonu i spinki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...