Jak zrobić niewidzialne półki na książki i nie tylko

Poradnik dodany przez: SundUA
6471 0

Witajcie,

zapraszamy na film w którym zobaczycie jak wykonać niewidzialną półkę na książki. Technika pozwala nam na naprawdę wiele, więc dlaczego tego nie wykorzystać? W końcu półki na książki, a także półki do pokoju nie muszą być nudne, ba wręcz nie powinny być nudne. Bardzo łatwo jest to osiągnąć, dlatego właśnie powinniśmy wykorzystać ciekawe pomysły do pokoju

Będą one świetną odskocznią dla standardowych zestawów, a dodatkowo niewidzialne półki można wykorzystać na zupełnie inne sposoby :). Bo przecież pomysły do pokoju można wykorzystać na różne sposoby. 

Będą wam potrzebne: wspornik do półek, wkręty, ołówek, wiertarka, śrubokręt lub wkrętarka, klej/taśma/zszywacz i książki :) Wykonanie bardzo proste. Dajcie znać czy udało Wam się wykonać półki. Czekamy na wiadomości i zdjęcia!

Jeżeli będziecie chcieli zobaczyć ciekawe patenty do pokoju, to zapraszam po więcej na mój kanał. Myślę, że będzie to naprawdę ciekawa i fajna opcja dla ludzi, którzy lubią się wyróżniać.

Mam nadzieję, że będzie to wszystko dla Was jasne i klarowne. Dzięki temu, że jest to podane w przystępnej formie, Wam będzie się to dużo lepiej robiło.

Myślę, że nie będzie żadnego problemu, żeby wykonać to u siebie w domu, ale jeśli chcecie, to piszcie śmiało, a chętnie Wam odpowiem i rozwieję każdą wątpliwość.

Swoje opinie tez wyrażajcie w miarę możliwości :).

Nasz fanpage: https://www.facebook.com/lovelyplacetv

Nasz adres email: [email protected]

Produkcja czołówki: Patryk Hubala

kanał Patryka: https://www.youtube.com/user/ARIALuni...

muzyka: Lohstana_David_-_Insomnie_INSTRUMENTAL_VERSION

źródło: www.jamendo.com

Do poradnika Jak zrobić niewidzialne półki na książki i nie tylko przypisano następujące tagi:

technika półki do pokoju półki na książki pomysły do pokoju niewidzialne półki ciekawe patenty do pokoju

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić niewidzialne półki na książki i nie tylko skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...