Jak zrobić obozowy stołeczek

Poradnik dodany przez: Stenker
23198 5

Obozowy stołek to przydatna rzecz. W końcu nasze tyłki znacznie lepiej poczują się na takim taborecie DIY niż na pieńku albo na zimnej ziemi. O swój tyłek trzeba dbać co w warunkach obozowych łatwe nie jest. Ale od czego mamy drewno ...

Stołek drewniany w prostym wykonaniu to pomysł nie tylko na obozowe wypady. Taki stołek to i na działkę będzie pasował i do ogrodu się przyda. Taboret ogrodowy nie tylko do siedzenia będzie. Można na nim stanąć aby dosięgnąć czegoś wyżej i można go wykorzystać do krojenia i przygotowania różnych produktów kiedy stół zajęty albo kiedy stołu po prostu jeszcze nie ma. Co tu dużo mówić - obozowy stołek to wygoda przy ognisku, szczególnie w chłodniejsze dni. Konstrukcja prosta, bo przecież właśnie o to chodzi, więc sposób na to jak zrobić taboret taki jak tutaj jest pomysłem dla każdego kto nie boi się drewna. 

A stołek drewniany przedstawił i wykonał Paweł Dudziński, który jest artystą rzeźbiarzem z ponad 50 letnim doświadczeniem. Sprawdźcie też inne filmy na kanale.

Do poradnika Jak zrobić obozowy stołeczek przypisano następujące tagi:

technika obozowy stołek stołek drewniany taboret diy jak zrobić taboret taborek ogrodowy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić obozowy stołeczek skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...