Jak zrobić odbłyśnik do lampy LED

Poradnik dodany przez: Konto usunięte
28866 0

Poradnik pokazuje jak ciekawym i sprytnym sposobem zrobić odbłyśnik do Led i obudowę lampy LED :) Posiadając akwarium warto zastanowić się nad ogólnie tematem odbłyśników do świetlówek. Można kupować gotowe albo można wykorzystać rzeczy generalnie tanio dostępne. Tak jak właśnie w tym przypadku, gdzie za odbłyśnik do led posłużyła nam ... mała blacha do ciasta. Tak, okres świąteczny był i dobra cena, to trzeba było skorzystać :)

Odbłyśniki do świetlówek akwariowych to sposób na zmniejszenie strat światła, które są spowodowane rozproszeniem go wewnątrz pokrywy. Odbłyśnik do lampy do akwarium skupia światło emitowane przez np. świetlówkę i kieruje ta wiązkę do wnętrza akwarium. Takie proste rozwiązanie pozwala zaoszczędzić sporą ilość światła.

Lampy do akwarium takie jak świetlówki potrzebują odbłyśników ale część osób zajmująca się akwarystyką twierdzi, że lepiej jest zamontować dodatkowo oświetlenie. Jest to kwestia sporna ale o niej to już polecam poczytać sobie na różnych forach. W tym przypadku odbłyśnik do świetlówki sprawdził się świetnie, więc polecam.

Do poradnika Jak zrobić odbłyśnik do lampy LED przypisano następujące tagi:

technika odbłyśnik do led obudowa do led poradniki akwarium lampy do akwarium odbłyśniki do świetlówek

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić odbłyśnik do lampy LED skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...