Jak zrobić opakowanie odporne na wstrząsy

Poradnik dodany przez: ZacnyKasztan
12496 5

Wysyłamy pocztą i kurierami już chyba wszystko co możliwe. Koszty wysyłek spadają więc się opłaca. Ale przy takim natłoku i przy takim ruchu nasza paczka może ulec uszkodzeniu, co jak wiemy zdarza się nader często. Co prawda najczęściej na Poczcie Polskiej ale kurierzy tez nie są niewinni. Pakowanie paczki dlatego musi być dobrze przeprowadzone aby wysyłka paczki była bezpieczna i nawet kiedy powiedzmy kurier będzie miał zły dzień, to nasza paczka da sobie radę. 

Jak spakować paczkę aby była odporna na wstrząsy, uderzenia i inne rzeczy które mogą się jej przydarzyć? No to już musicie zobaczyć w tym poradniku. Odporne opakowanie to nie technika rakietowa tylko odpowiednie pudełko i odpowiedni sposób pakowania paczki

Zobaczcie że nawet po ostrym potraktowaniu naszej przesyłki, zawartość w środku jest nietknięta. No chyba, ze będziecie wysyłać jajka albo coś takiego, wtedy nic już nie pomoże. Ale wszelkie inne rzeczy przetrwają starcie z kurierem który akurat ma zły dzień. Tak pakują paczki w REBEL Games :)

Do poradnika Jak zrobić opakowanie odporne na wstrząsy przypisano następujące tagi:

porady pakowanie paczki pakowanie książek odporne opakowanie pakowanie paczek wysyłanie paczek jak spakować paczkę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić opakowanie odporne na wstrząsy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...