Jak zrobić otwierany lampion ze świecą

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
5165 0

Kiedy dni są długie, popołudnia zmieniają w wieczory, ozdoby świąteczne zyskują niepowtarzalny blask. Mienią się ciepłymi kolorami, rozpraszają ponury nastrój i wprowadzają nas w atmosferę świąt. Proste gadżety, a mimo to pomagające zbudować ciepły, rodzinny nastrój.
Dzięki powyższemu tutorialowi możemy zrobić zwykły lampion, za sprawą którego zyskamy piękną dekorację i wprowadzimy do domu prawdziwie świąteczny klimat. Wykorzystując zaprezentowane wideo będziemy wiedzieli nie tylko, jak taki lampion wygląda, ale też otrzymamy porady, w jaki sposób go samodzielnie wykonać. Krok po kroku prześledzimy proces na prosty recykling i jednocześnie zyskamy piękne, wyjątkowe i przede wszystkim własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne.
To także doskonały projekt dla dzieci, ponieważ zabawa płynąca z realizowania go i ukończenia tego DIY sprawi, że najmłodsi z chęcią będą chcieli powtórzyć go sami. Pomoże im to twórczo się rozwijać, poznawać metody radzenia sobie z materiałami oraz doskonalić zdolności manualne. W rozwoju dziecka jest to szczególnie ważny okres, stąd też wszelkiego rodzaju gadżety doskonale się sprawdzają do tego zadania – wykonane samodzielnie albo też przygotowane zgodnie z tutorialem.
Przystępna forma i prosta instrukcja sprawia, że ten DIy z pewnością znajdzie miejsce w naszych planach. Możemy wykonać go także jako dorośli – to świetny sposób na relaks oraz zyskanie ciekawej dekoracji do domu. Z pewnością zachwyci ona gości. Bliscy odwiedzający nas w czasie świąt będą mogli podziwiać efekt naszej pracy i przy okazji zobaczyć nasz ukryty talent twórczy, którym zdecydowaliśmy się podzielić ze światem. Wszystko za sprawą prostego DIY i kilku cennych wskazówek na nim zawartych.

Joanna Wajdenfeld blog DIY: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com 

Do poradnika Jak zrobić otwierany lampion ze świecą przypisano następujące tagi:

lampion recykling gadżety ozdoby świąteczne diy do domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić otwierany lampion ze świecą skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...