Jak zrobić ozdobę do barku pod szklaną butelkę

Poradnik dodany przez: mati15081
34792 4

Film przedstawia jak zrobić podświetlenie pod butelkę do barku. Co prawda barek w meblościance kojarzy nam się bardzo mocno z czasami PRL ale wszystko co stare można dostosować do nowych czasów. Jeżeli tez masz u siebie taki barek to koniecznie wykonaj ten pomysł. Podświetlenie butelki to nie tylko gadżet imprezowy ale także fajna dekoracja do domu. W końcu diody LED w szafkach to nowoczesne podejście do oświetlenia i po prostu jest to praktyczne i dobrze wygląda. 

W tym pomyśle nawet nie musisz kombinować ozdobnej butelki. Wystarczy zwykła szklana butelka i już jest nieźle. Dekoracje domowe jak widać nie zawsze muszą kojarzyć się z Decoupage albo jakimiś wazonami czy kwiatami. Podświetlenie diodami sprawuje się fantastycznie i polecam każdemu kto ma taki barek. No i można ten pomysł rozszerzyć i zrobić diody LED w szafkach. Ale wtedy to już najlepiej będą wyglądać takie które świecą jednolitym światłem. 

Zapraszam do tego poradnika i do wykonania pomysłu. Niech wasz barek nabierze nowego wyglądu

Składniki:

  • Dioda 3V
  • Bateria ~3V lub rozładowana 9V
  • Taśma izolacyjna
  • Butelka wódki
  • Włącznik

Do poradnika Jak zrobić ozdobę do barku pod szklaną butelkę przypisano następujące tagi:

gadżety gadżety do domu dekoracje domowe dekoracje do domu podświetlenie butelki butelka ozdobna diody led w szafkach podświetlanie diodami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ozdobę do barku pod szklaną butelkę skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...