Jak zrobić piękną różę z bibuły

Poradnik dodany przez: Sokolo2323
32099 5

Kwiaty z bibuły wielu osobom kojarzą się z dziecinnymi zabawami z bibułą, klejem i sznurkami i absolutnie takie dzieła nie nadają się na dekoracje domowe w ekskluzywnym stylu. Bibuła ma trochę złą sławę, jednak prawdziwie piękne rzeczy można z niej zrobić, tylko trzeba wiedzieć jak i trzeba mieć do tego dobry poradnik. 

W tym filmie kwiaty z bibuły a dokładniej róża z bibuły. W poradniku wykonanie takiej dekoracji domowej jest bardzo starannie pokazane i z samego filmu powinniście wyciągnąć dla siebie ta technikę, która pozwoli wam wykonać taką samą różę z bibuły u siebie w domu. 

Czy sposób jest prosty? Na początku pewnie nie ale zawsze jest tak, że kiedy nabierzemy w czymś wprawy to zaczyna nam się wydawać to proste. Tak jest i tutaj przy pomyśle na ozdoby do domu ze sztucznych kwiatów z bibuły. Zobaczcie jak to wygląda i przede wszystkim sprawdźcie efekt końcowy, bo to przecież na jego podstawie zdecydujecie czy tez będziecie chciały mieć takie kwiaty z bibuły u siebie w domu jako dekoracje

Składniki:

  • zwykła bibułka np. biała lub łososiowa
  • drut 0.8 mm
  • klej do papieru typu Magic
  • nożyczki

Do poradnika Jak zrobić piękną różę z bibuły przypisano następujące tagi:

porady kwiaty z bibuły dekoracje domowe ozdoby do domu róża z bibuły dekoracje z kwiatów sztuczne kwiaty z bibuły

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić piękną różę z bibuły skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...