Jak zrobić podświetlaną skrzynię piratów

Znalazł: Zendex
Źródło filmu: YouTube
33620 5

Wszyscy widzieliśmy w filmach i w programach TV otwierane skrzynie ze skarbami które podczas otwierania świecą się jasnym światłem. Taką skrzynię piratów można zrobić samemu i to nawet w dosyć prosty sposób. Co prawda dal osób które bardzo rzadko majsterkują przy kabelkach i przy nawet prostych układach elektronicznych, niektóre rzeczy mogą być problematyczne. Ale na filmie wszystko jest pokazane wiec można sporo wywnioskować samemu. 

Nie wiem czy idealnie udało mi się przetłumaczyć co do słowa ale i tak myślę, że dzięki napisom poradnik będzie bardziej zrozumiały. Taka skrzynia piratów to bardzo fajny pomysł na zabawkę dla dziecka. Wiecie, taki rekwizyt dla małego pirata. 

Podświetlana skrzynia niczym efektowny rekwizyt filmowy wraz z dowolnym dźwiękiem, dzięki modułowi dźwiękowemu z funkcją nagrywania to bardzo fajny projekt. Tylko pamiętajcie o tym, aby poszukać jakiejś ładnej drewnianej skrzynki. Wtedy efekt będzie jeszcze lepszy. No i ten pomysł można wykorzystać jako gadżet do zamontowania w szafkach

Składniki:

  • drewniane pudełko
  • lampek na baterie
  • przełącznik chwilowy
  • cienki kawałek metalu
  • przewody

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić podświetlaną skrzynię piratów skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...