Jak zrobić półkę w kształcie mostu

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
2424 0

W sklepach znajdziemy wiele ciekawych mebli, jednak naprawę oryginalne elementy wyposażenia możemy przygotować samodzielnie. Majsterkowanie nie jest trudne, a pozwala na wykonanie wyjątkowych i unikalnych przedmiotów. Z tego poradnika dowiemy się jak zbudować efektowną półkę w kształcie mostu Golden Gate.


Meble do pokoju młodzieżowego powinny być ciekawe i niebanalne. Z tego poradnika dowiemy się jak wykonać półkę, która przyciągnie spojrzenia wszystkich gości. Mebel w kształcie mostu to nie tylko przydatna półka, ale także interesująca dekoracja wnętrza. Takiego przedmiotu z pewnością nie kupimy w żadnym sklepie. Tego typu meble do pokoju dziecięcego zrobimy sami w przydomowym warsztacie. Nie jest to skomplikowane zadanie, a rezultaty są imponujące. Technika wykonania tego projektu jest bardzo prosta i wymaga jedynie zastosowania podstawowych materiałów takich jak drewno i sznur. Nie musimy mieć skomplikowanych narzędzi do obróbki drewna, żeby zrobić fajne meble do pokoju, które doskonale spełnią swoje funkcje oraz będą interesującą ozdobą.

Zrób to sam i zobacz jak łatwo można wykonać ciekawy mebel z kawałka drewna i sznurka. Przygotowane w ten sposób meble do pokoju młodzieżowego będą estetyczne i trwałe. Poradnik zawiera niezbędne instrukcje, dzięki którym zrobimy półkę, przypominającą wyglądem most. Nie wszystkie meble do pokoju musimy kupować. Te robione samodzielnie wyglądają równie dobrze i często są o wiele bardziej oryginalne od standardowych, produkowanych fabrycznie rozwiązań. Projekt nie jest trudny i każdy bez problemu poradzi sobie ze zrobieniem dekoracyjnego mebla.

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Do poradnika Jak zrobić półkę w kształcie mostu przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie zrób to sam meble do pokoju meble do pokoju dziecięcego meble do pokoju młodzieżowego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić półkę w kształcie mostu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...