16 fantastycznych pomysłów z plastikowych butelek

Poradnik dodany przez: Tetryczny
4609 0

W każdym domu na pewno znajdują się plastikowe butelki po wodzie lub po napojach. Zamiast wyrzucać zbędne opakowania, można wykorzystać je do wykonania wielu różnych przydatnych przedmiotów. Ten poradnik pokazuje praktyczne life hacks z wykorzystaniem butelek.

Co można robić w domu? Na przykład różne fajne rzeczy ze zużytych opakowań. Na pierwszy rzut oka zwykłe butelki pet nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Tymczasem jest to prawdziwa kopalnia świetnych pomysłów. Z filmu poznasz aż 16 fantastycznych i oryginalnych pomysłów na zastosowanie plastikowych butelek. Nie jest to skomplikowana technika, która wymaga dużo pracy. Poradnik pokazuje między innymi jak zrobić praktyczny uchwyt na telefon komórkowy, wodoszczelny pojemnik na zapałki, a także zmienić butelkę z wodą w lampę oraz wiele innych ciekawych projektów. Zamiast wyrzucać plastikowe butelki można dać im drugie życie i wykorzystać ponownie do zrobienia gadżetów, które ułatwiają życie. Wszystkie rzeczy pokazane w filmie są proste do zrobienia i nie wymagają używania skomplikowanych narzędzi. Bez problemy wykonamy fajne rzeczy w domu. Obejrzyj film i zobacz jak wiele przydatnych zastosowań mają zwykłe butelki pet, które zazwyczaj po prostu wyrzucamy na śmieci.

Jeśli zastanawiasz się co można robić w domu, obejrzyj film i przekonaj się w jaki sposób wykorzystać wolny czas i zmienić niepotrzebne opakowania w przydatne gadżety. Film zawiera wiele oryginalnych i jednocześnie łatwych do zrobienia projektów, które przydadzą się w codziennym życiu. Wszystko zrobimy ze zwykłych, starych butelek po napojach. 

Do poradnika 16 fantastycznych pomysłów z plastikowych butelek przypisano następujące tagi:

technika plastikowe butelki life hacks fajne rzeczy co można robić w domu butelki pet

Skomentuj poradnik

Poradnik 16 fantastycznych pomysłów z plastikowych butelek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...