Jak zrobić prezent dla gracza - brelok karambit

Poradnik dodany przez: malinka89
6263 0

Gadżety, są po prostu świetne. Umożliwiają nam wyrażenie siebie na różne sposoby. Brelok do kluczy, portfel, telefon, czy wiele innych rzeczy. To wszystko sprawia, że nabieramy indywidualności i wyrazistości. 

W tym odcinku pokazuję jak zrobić brelok do kluczy z blaszki. Kształt jak wiadomo może być dowolny ,ale ja wybrałam karambit :D. Jeśli nie wiecie jaki prezent dla gracza będzie najlepszy to powinniście zdecydowanie sięgnąć po takie rozwiązanie :). Taki prezent dla gracza komputerowego na 100% go ucieszy i da wiele radości. Wzory możecie wykonywać dowolne, wszystko zależy od tego co obdarowany lubi. Nietypowe prezenty dla gracza są najlepsze i z pewnością ucieszą jeszcze bardziej niż kupne :). 

Twórzcie swoje wzory i dzielcie się w komentarzach :) Muzyka na filmie jest utworem stworzonym przez mojego widza - McMacius PL-któremu jeszcze raz dziękuję ;) Jeśli macie jakieś pytania to po prostu piszcie ,a postaram się odpowiedzieć :) Jak zwykle pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie i życzę powodzenia!

Do poradnika Jak zrobić prezent dla gracza - brelok karambit przypisano następujące tagi:

gadżety brelok do kluczy karambit jaki prezent dla gracza prezent dla gracza komputerowego nietypowe prezenty dla gracza

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić prezent dla gracza - brelok karambit skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...