Jak zrobić pudełka w kształcie serc

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
5196 0

Cześć i czołem!

Podczas przedświątecznego okresu, który właśnie mamy głowy większości z Was z pewnością zajmują pomysły na prezenty. Założymy się jednak, że często zapominacie o rzeczy równie istotnej jak same podarki, czyli o odpowiednim ich opakowaniu, które mogą sprawić niemałą radość obdarowywanemu. W dzisiejszym filmie chcielibyśmy zaprezentować Wam, jak zrobić pudełko na biżuterię o niesamowitym kształcie, które z pewnością spodoba się Waszym wybrankom serca i zwiększy atrakcyjność przekazanego prezentu.

Oczywiście, pudełko serce można zakupić gotowe w większości sklepów z biżuterią i podobnych. Jednak zapewniamy Was, samodzielne wykonanie takiego pudełeczka to naprawdę świetna zabawa. Aby zrobić takie pudełko na biżuterię potrzebujemy tylko tekturkę ze starych pudełek, ewentualnie z bloku, klej wikol i do ozdoby farbę oraz np. srebrną konturówkę dla efektu, ale takie pudełeczko można pomalować również zwykłymi farbami dowolnie kolorowo lub okleić. Pamiętajcie, że sprawdzi się nie tylko z okazji tych świąt, ale wręcz idealnie pasuje na Walentynki, czy z okazji Dnia Kobiet.

Pudełko na upominki diy (z języka angielskiego „Do It Yourself”, czyli po naszemu „zrób to sam”) to nie jedynie pudełko na biżuterię, sprawdzi się również w przypadku innych drobiazgów, które zechcemy sprezentować naszym bliskim. Wyobraźcie sobie np. najnowsze, wypasione AirPodsy w takim pudełku. Idziemy o zakład, że z pewnością zaskoczą każdego, kto dostanie taki prezent! ;) Trzymajcie się i do zobaczenia wkrótce!!! :)

Pomysły plastyczne dla każdego DiY - Joanna Wajdenfeld http://pomyslyplastyczne.blogspot.com

Do poradnika Jak zrobić pudełka w kształcie serc przypisano następujące tagi:

gadżety pudełko na biżuterię pomysły na prezenty upominki diy pudełko serce jak zrobić pudełko

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pudełka w kształcie serc skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...