Jak zrobić rycerski hełm z kartonu

Poradnik dodany przez: NicoleDe7
30726 0

Dzieci uwielbiają się przebierać. Nie musimy inwestować w drogie kostiumy, interesujące stroje przygotujemy samodzielnie w domu. Z tego poradnika dowiemy się w jaki sposób wykonać fajny hełm z papieru.

Karton to materiał, który znajdziemy w każdym domu. Często jest to pozostałość po różnych opakowania. Na pewno mamy również stare gazety i czasopisma. Takiego papieru nie musimy wyrzucać, ponieważ doskonale nadaje się do zrobienia różnych interesujących projektów. Wbrew pozorom modelarstwo nie jest trudne. Dzięki instrukcjom z filmu samodzielnie przygotujemy hełm rycerza, który wygląda w bardzo realistyczny sposób. Zrób to sam i przekonaj się jak stworzyć takie przebranie dla dzieciHełm na pewno spodoba się wszystkim chłopcom, którzy marzą o tym, żeby być rycerzami. Rzeczy z papieru mogą być bardzo trwałe i dzięki odpowiedniemu wykończeniu prezentują się w bardzo estetyczny sposób. Wysokiej jakości przebrania dla dzieci nie są tanie. Na szczęście dzięki dobrym instrukcjom bardzo wiele rzeczy można zrobić w domu z prostych materiałów takich jak papier i klej.

W przygotowanie tego projektu możemy również zaangażować dzieci. Zadanie wbrew pozorom nie jest trudne i nie wymaga zastosowania żadnych niebezpiecznych narzędzi. Gotowy hełmpomalowany metaliczną farbą będzie wyglądał jak prawdziwy. Takie przebranie dla dzieci praktycznie nic nie kosztuje i można je zrobić z niepotrzebnych materiałów. Poradnik zawiera szczegółowe porady, które prezentują wszystkie etapy procesu przygotowania modelu. Zapoznaj się z filmem i zobacz jak łatwo stworzyć realistyczny hełm z papieru.

Zapraszam na bloga: http://pomyslyplastyczne.blogspot.com 

Do poradnika Jak zrobić rycerski hełm z kartonu przypisano następujące tagi:

karton modelarstwo hełm zrób to sam rzeczy z papieru przebrania dla dzieci

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić rycerski hełm z kartonu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...