Jak zrobić stylową drewnianą lampkę

Poradnik dodany przez: kepamarzen_pl
3839 0

Wieczory w domu najlepiej spędzać na oglądaniu telewizji albo lekturze dobrej książki, gdy za oknem pogoda nie sprzyja wojażom. Warto wtedy stworzyć odpowiedni nastrój, który będzie sprzyjał relaksowi, a nie ma nic lepszego niż klimatyczna lampa wykonana z kawałka drewna oraz zamontowanego w nim mechanizmu elektrycznego. Daje to doskonałe połączenie wyjątkowej dekoracji z funkcjonalnym gadżetem, jaki można wykonać techniką zrób to sam. Trzeba jednak posiadać specjalistyczny sprzęt, dlatego też filmik ten przeznaczony jest przede wszystkim dla amatorów i zawodowców, którzy kochają majsterkowanie i posiadają do tego celu odpowiedni warsztat.

Samodzielnie wykonana i dopracowane oświetlenie jest z pewnością doskonałym prezentem, a jakiego będzie zadowolona nie jedna osoba – naturalne piękno połączone z rozwiązaniami współczesnej cywilizacji. Wideo przedstawia krok po kroku cały proces – od samego wyboru surowca, po proces jego przycinania, szlifowania i montowania systemu na żarówkę i pełne oświetlenie. Dzięki temu nasz projekt będzie wyglądał doskonale, zachwycając wszystkich odwiedzających.

Taka lampa będzie pasowała zarówno do stylowego wnętrza, gdzie każdy dodatek pełni określoną funkcję, jak i do relaksującej, minimalistycznej aranżacji, w której nie zabraknie kąta do poczytania albo rozwiązania krzyżówki. Technika zrób to sam pozwala na idealne dopasowanie takiego gadżetu do naszego gustu, czy też potrzeb osoby, którą chcielibyśmy nim obdarzyć. Wszelkiego rodzaju drewniane upominki zawsze cieszą się powodzeniem, łącząc w sobie delikatną naturę otaczającego świata z jej majestatem, a także czymś od autora projketu.

Dlatego, jeżeli nie mamy pomysłu, ale majsterkowanie to nasze hobby, ten filmik powinien nas zainspirować do tworzenia oryginalnego dodatku do wnętrza.

www.kepamarzen.pl

Do poradnika Jak zrobić stylową drewnianą lampkę przypisano następujące tagi:

technika lampa majsterkowanie oświetlenie drewniane zrób to sam

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić stylową drewnianą lampkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...