Jak podłączyć do komputera słuchawkę od starego telefonu

Poradnik dodany przez: 99problems
7043 5

Smartfon stał się dziśurządzeniem, które posiada każdy. Czasy, kiedy jeden telefon stacjonarny był w całej miejscowości to już zamierzchła przeszłość. Dzisiaj każdy dysponuje telefonem, który praktycznie zawsze ma przy sobie. Zwykle nie są to też byle jakie telefony, ale sprzęt z całkiem niezłym prockiem i możliwościami przewyższającymi domowe PeCety sprzed kilku lat. Takie gadżety dla geeków posiadają ci, którzy lubią inwestować w modne i funkcjonalne gadżety. Osoby takie są w stanie wziąć pożyczkę, byle by mieć najbardziej nowoczesny telefon czy raczej smartfon, bo dzisiaj telefon to już nazwa nieco nieadekwatna do funkcji, jakie one posiadają.

Klasyczne telefony wymarły śmiercią naturalną kilka lat temu. Teraz taki sprzęt można znaleźć porzucony na strychu bądź dostać za symboliczne opłaty. Tutaj dróg jest wiele, ale zapewniam Was że stary telefon stacjonarny to nie jest rzecz trudna do zdobycia. Kilkuletni telefon wart wtedy 1000 zł dziś kupicie za symboliczną złotówkę. Na takie ofert przystaje wiele osób. Najczęściej są to ci, którzy nie mają bladego pojęcia, jakie fajne rzeczy do zrobienia w domu można by z niego wykonać bez większego zagłębiania się w skomplikowaną elektronikę. Osoby takie zwykle nie tylko często zastanawiają się jaki prezent dla geeka wybrać z okazji jego urodzin czy Świąt Bożego Narodzenia, a nawet drapią się w głowę jak podłączyć telefon do komputera. Na całe szczęście mamy rozwiązanie w pigułce pod postacią naszego najnowszego filmidełka. Sprawdźcie, co udało nam się tym razem stworzyć i czy ma to w ogóle ręce i nogi. Możecie spróbować też to zrobić!

Do poradnika Jak podłączyć do komputera słuchawkę od starego telefonu przypisano następujące tagi:

elektronika stary telefon stacjonarny fajne rzeczy do zrobienia w domu gadżety dla geeków jaki prezent dla geeka jak podłączyć telefon do komputera

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć do komputera słuchawkę od starego telefonu skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...